*TUTORIAL* Jak założyć szkło hartowane, Full Cover – Apple iPhone!

07-02-2018

Witajcie,

Działamy również na YouTube --> link do naszego kanału - tutaj

Oczywiście dopiero co zaczynamy naszą przygodę z YT. Z czasem na naszym kanale ukarze się więcej filmów tego typu.

Jako pierwszy film wrzuciliśmy poradnik, który pokazuję, jak w profesjonalny sposób w domowym zaciszu zabezpieczyć ekran naszego smartfona.

Najważniejszą rzeczą z jaką musimy się uporać przed montażem szkła to dokładne wyczyszczenie ekranu telefonu. W zestawie znajdują się dwie ściereczki:

  • nasączona alkoholem - służy do odtłuszczenia ekranu - stosujemy ją jako pierwszą,
  • sucha ściereczka z mikrofibry - przecieramy nią ekran w celu wyczyszczenia.

Po tej czynności musimy jeszcze odkleić warstwę ochronną i przykładamy szkło do ekranu (zwracamy uwagę na to, by szkło było ułożone poprawnie). Dociskamy je do telefonu a reszta stanie się sama - warstwa klejąca samoczynnie dochodzi do ekranu.

W poradniku został wykorzystany telefon Apple iPhone 6S.

Film dzieli się na 2 części:

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału oraz polubienie naszej strony na Facebooku.

E-Mobitel – najlepszy sklep GSM

Jesteśmy prężnie działającą i stale rozwijającą się firmą prowadzącą internetowy sklep GSM. Pragnąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, dbamy o ich zadowolenie poprzez najlepszą jakość asortymentu, a także fachową i przyjazną obsługę, która nie zapomina o terminowej wysyłce.

E-mobitel.pl to wyjątkowy sklep z etui oraz częściami do telefonów komórkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także wyjątkowe akcesoria GSM. Pragniemy wychodzić naprzeciw naszym Klientom, dlatego też zadbaliśmy o to, by każdy z nich mógł znaleźć u nas coś dla siebie; coś wyjątkowego, nowego i oryginalnego.

Działamy w zgranym i zorganizowanym zespole, który troszczy się o Klienta. Jesteśmy otwarci i optymistycznie nastawieni na każdy nowy dzień naszej pracy. Spełniamy się w niej, co przekłada się na Państwa satysfakcje z naszych usług.

Jeśli więc szukacie sklepu z case’ami na telefon, akcesoriami GSM typu głośniki, słuchawki, ładowarki, czy Power Banki lub jakościową ochroną ekranu telefonicznego – trafiliście w odpowiednie miejsce.

Szeroki wybór produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najbardziej uznanych i pożądanych marek dostępnych w sprzedaży. Szeroka gama towarów, jakie mogą znaleźć Państwo w spectrum naszych produktów, umożliwia dopasowanie potrzeb każdego Klienta do aktualnego asortymentu.

Atrakcyjne ceny

Bezustannie troszczymy się o to, aby ceny, jakie są Państwu oferowane były jak najbardziej odpowiednie do jakości.

Robimy co w naszej mocy, aby Państwa zadowolenie było odwrotnie proporcjonalnie do cen dostępnych na stronie ;)

Przyjazna infolinia

Wątpliwości przy zakupie? Nic prostszego! Nasi wykwalifikowani pracownicy, z doskonałą znajomością produktów, zrobią co w ich mocy, aby pomóc Państwu w dokonaniu najbardziej trafnego wyboru.

 

Fachowy serwis

Jeżeli niefortunnie zdarzyło się, że Twój telefon uległ mniejszym lub większym zniszczeniom, nie musisz się zamartwiać! W ofercie naszej działalności znajdą Państwo również fachowy serwis z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy dołożą wszelkich starań by Państwa sprzęt odzyskał sprawność działania.