Regulamin

1. Informacje ogólne.

Właścicielem sklepu internetowego www.e-mobitel.pl jest firma E-Mobitel Albert Adamczak Ul. Wielichowska 43A, 64-000 Pelikan NIP 698-181-15-33

2. Płatności

 • Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
  - Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
  - Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
  - Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
  - Bank: mBank
  - Numer rachunku: 28 1140 2004 0000 3602 7717 7938
 • Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce: Formy płatności oraz na stronie internetowej http://www.przelewy24.pl.
 • Termin płatności:
  - W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  - W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego klient jest zobowiązany do opłacenia zamówienia w ciągu 3 dni do zawarcia umowy. Brak wpłaty oznacza wprowadzenie produktu do ponownej sprzedaży.
  - W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

3. Dostawa

 • Każde zamówienie po wyżej 150 zł wysyłamy za darmo. Opcja dotyczy jedynie przy płatności z góry.
 • Zamówienia są wysyłane maksymalnie 24 godziny po otrzymaniu wpłaty bądź informacji o wyborze - płatności za pobraniem. Chyba, że klient wybrał produkt przy którym jest opisany dłuższy czas wysyłki, wtedy zmówienie jest wysyłane zgodnie z produktem o najdłuższym czasie realizacji.
 • Nie ma znaczenia ile produktów klient zakupi, cena wysyłki jest jedna.
 • O statusie zamówienia i wysyłce klient jest informowany poprzez e-mail.     

 Kliknij tutaj aby zobaczyć cennik dostaw.

4. Zwroty

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zwrotu.

 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.       
 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy świadczenia usług drogą elektroniczną bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia tej umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.
 • Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza i wysłanie dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.:
  a. wiadomością e-mail, na adres sklep@e-mobitel.pl,
  b. w formie pisemnej, na adres E-mobitel Albert Adamczak Ul. Wielichowska 43A, 64-000 Pelikan
 • Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem:
  a. dodatkowych koszów poniesionych przez konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego oraz bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru),
 • W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, konsument jest obowiązany zwrócić towar Sprzedającemu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni na adres sklepu. Konsument może także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie upoważnionej przez Sprzedawcę, przy zachowaniu w/w terminów. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 • Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie niezniszczonym.
 •  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 • Sprzedający, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ust. 5. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 • Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
  Adres do zwrotu towaru: E-mobitel Albert Adamczak Ul. Wielichowska 43 A, 64-000 Pelikan 

5. Reklamacje

Kliknij aby pobrać formularz reklamacyjny. Pismo Reklamacyjne

 Do każdego zakupu wystawiamy karte gwarancyjną jeżeli produkt został w nią zaopatrzony oraz paragon lub fakturę VAT 23% . Dowód zakupu jest podstawą reklamacji. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827).

Sprzedawca może odmówić przyjęcia reklamacji z tytułu gwarancji w przypadku, gdy:
- dostarczone urządzenie jest brudne i/lub nie posiada osprzętu standardowego,
- towar został uszkodzony na skutek nieprawidłowego podłączenia, próby samodzielnej naprawy lub uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania oraz gdy została zerwana plomba gwarancyjna,
- serwis orzeknie przyczynę usterki inną niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu.

 Do reklamacji należy dołączyć:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT,
- kartę gwarancyjną jeżeli jest,
- wypełniony formularz reklamacyjny 

Wady ujawnione w okresie gwarancji naprawiane są na ogół w terminie 14 dni roboczych od daty podjęcia decyzji o uznaniu reklamacji. Okres na ustosunkowanie się do żądania Klienta to 14 dni. Jeżeli nie ma możlwiości naprawy, klient może zazyczyć soebie:

Zwrotu pieniędzy z kosztami wysłki, zawsze zwracana jest najniższa kwota oferowana przez sprzedającego w danym momencie.

Wymiany na nowy, wolny od wad produkt

Klient ma prawo do zwrotu pieniędzy za zakupiony towar w przypadku gdy był uszkodzony w momencie jego otrzymania, warunkiem jest dokładne spisanie protokołu szkody przy kurierze w chwili doręczenia przesyłki lub w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

Sklep z akcesoriami do smartfonów

Dziś już każdy z nas może mieć swoje mobilne centrum dowodzenia w zasięgu ręki. Poczta, dostęp do portali społecznościowych, GPS, możliwość kontaktu z całym światem, aplikacje wpływające na poprawę snu, diety czy kondycji fizycznej – to i o wiele, wiele więcej mieści Twój Smartfon. Zagwarantuj mu odpowiednią ochronę, tak jak on Tobie zapewnia multum możliwości. Dzięki akcesoriom do telefonów z E-mobitel.pl dbanie o stan telefonu jest jeszcze prostsze.

Wybieraj spośród technologicznych różnorodności, które oferuje Ci jeden z najlepszychsklepów z akcesoriami do smartfonów.

Etui do telefonu jak nigdzie indziej

Jak wiadomo, telefon pełni wiele funkcji i to nie tylko tych związanych z technologią. Nasz smartfon lub iPhone pełni również za każdym razem funkcję reprezentacyjną. Szansą na wyrażenie siebie jest spersonalizowanie obudowy. W E-mobitel.pl spotkasz się z szeroką ofertą, dzięki której wyeksponujesz swój charakter – Zwariowane i pełne dowcipu potworki skaczące po obudowie? Przezroczysty case chroniący przed zarysowaniem? Pełne elegancji pastelowe kolory? Nasycone i żywe barwy? Kielichy kwiatów kwitnące na Twoim telefonie? Herb klubu piłkarskiego, któremu kibicujesz? To i o wiele, wiele więcej czeka na Ciebie w E-mobitel.pl w kategorii etui i pokrowce.

Pokrowce prezentowane w naszym sklepie są ściśle dopasowane do konkretnych marek telefonu. Dzięki temu zapewniają im maksymalną ochronę i minimalizują zagrożenia na przykład podczas nieszczęśliwego upadku. Mamy w swoim repertuarze akcesoria dla między innymi takich marek jak Asus, Lenovo, HTC, Nokia, Samsung czy Apple.

Nowoczesna ochrona Twojego telefonu

Nasza oferta przewiduje kompleksową ochronę Twojego telefonu. Oprócz etui mamy dla Ciebie szereg innych rzeczy, które pozwolą na bezawaryjne funkcjonowanie Twojego urządzenia. Dzięki nim stworzysz praktyczny niezbędnik.

Mamy dla Ciebie ładowarki, kable USB, słuchawki, a także karty pamięci. Mając te sprzęty w swoim zasięgu, nie będziesz musiał martwić się o to, że bateria zaraz padnie, a zbyt mała pojemność pamięci, nie zdoła uwiecznić pięknych chwil z rodziną lub przyjaciółmi. Selfie stick pozwoli złapać odpowiedni dystans i objąć zdecydowanie większy horyzont. Power Bank, przenośny magazyn energii, pobudzi do życia baterię Twojego telefonu nawet w spartańskich warunkach.

Nawet z pozoru nieszkodliwy upadek może zagrozić wyświetlaczowi Twojego telefonu. Dlatego trzeba być przygotowanym na każdą okazję i sięgnąć po środki zapobiegawcze. W E-mobitel.pl znajdziesz wysokiej klasy ochronę na ekran. Sięgnij po szkło, które stanie się przezroczystą, niewidoczną powłoką dla Twojego wyświetlacza. Jego obecność odczujesz wyłącznie wtedy, gdy będzie musiał ochronić Twój ekran. Podnosząc swój telefon z ziemi, odetchniesz z ulgą, że wyświetlacz jest w jednym kawałku.

Gdy wybierzesz jedno z naszych etui i dopasujesz do niego szkło lub folię, możesz być pewny, że taka ochrona będzie skuteczna przez bardzo długi czas.

Szeroki wybór produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najbardziej uznanych i pożądanych marek dostępnych w sprzedaży. Szeroka gama towarów, jakie mogą znaleźć Państwo w spectrum naszych produktów, umożliwia dopasowanie potrzeb każdego Klienta do aktualnego asortymentu.

 

Atrakcyjne ceny

Bezustannie troszczymy się o to, aby ceny, jakie są Państwu oferowane były jak najbardziej odpowiednie do jakości.

Robimy co w naszej mocy, aby Państwa zadowolenie było odwrotnie proporcjonalnie do cen dostępnych na stronie ;)

Przyjazna infolinia

Wątpliwości przy zakupie? Nic prostszego! Nasi wykwalifikowani pracownicy, z doskonałą znajomością produktów, zrobią co w ich mocy, aby pomóc Państwu w dokonaniu najbardziej trafnego wyboru.

 

Fachowy serwis

Jeżeli niefortunnie zdarzyło się, że Twój telefon uległ mniejszym lub większym zniszczeniom, nie musisz się zamartwiać! W ofercie naszej działalności znajdą Państwo również fachowy serwis z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy dołożą wszelkich starań by Państwa sprzęt odzyskał sprawność działania.